Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Color
bn: রং

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
