Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Color
bs: Boja

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Permissions
bs: Dozvole
