Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: States
cs: Stavy

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: State
cs: Stav

en: Owner
cs: Vlastník

en: Color
cs: Barvy

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Red
cs: Červená

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Current state
cs: Současný stav

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Draft
cs: Koncept

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Change to
cs: Změnit na
