Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Log message
cy: Neges log

en: Color
cy: Lliw

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: Red
cy: Coch

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Yellow
cy: Melyn

en: Webform submission
cy: Cyflwyniad ffurf gwe

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
