Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
