Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: State
el: Κατάσταση

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Color
el: Χρώμα

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Permissions
el: Άδειες

en: Blue
el: Μπλε

en: Webform submission
el: Υποβολές Webform

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Submitter
el: Υποβάλλων
