Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Color
eo: Koloro

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Red
eo: Ruĝa

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Yellow
eo: Flava
