Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Log message
et: Logiteade

en: State
et: Olek

en: Owner
et: Omanik

en: Color
et: Värv

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Workflow
et: Töövoog

en: Red
et: Punane

en: Permissions
et: Õigused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Current state
et: Praegune olek

en: Yellow
et: Kollane

en: Draft
et: Mustand

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitter
et: Vastaja

en: Submission
et: Vastus

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus

en: Change to
et: Muuda
