Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Log message
eu: Log mezua

en: State
eu: Egoera

en: Owner
eu: Jabea

en: Color
eu: Kolore

en: Created date
eu: Sortze data

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Blue
eu: Urdina

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak
