Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: Color
is: Litur

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Permissions
is: Rættindi

en: Blue
is: Blátt

en: Date changed
is: Broytingardagur
