Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Color
gu: રંગ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Blue
gu: વાદળી
