Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: State
hr: Država

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Color
hr: Boja

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Workflow
hr: Tijek

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Blue
hr: Plava

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene
