Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Color
ka: ფერი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Blue
ka: ლური
