Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Color
kk: Түс

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Blue
kk: Көк
