Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Color
km: ពណ៌

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
