Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್

en: Serial number
kn: ಅನುಕ್ರಮ ಸಂಖ್ಯೆ
