Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Owner
ku: خاوەن

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Blue
ku: شین

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
