Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: State
lt: Etapas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Color
lt: Spalva

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Red
lt: Raudona

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Purple
lt: Violetinė

en: Webform
lt: Web forma

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Yellow
lt: Geltona

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Submission
lt: Pateikimas

en: View submission
lt: Peržiūrėti pateikimą
