Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Color
mn: Өнгө
