Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Color
my: အရောင်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
