Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: States
nl: Statussen

en: User
nl: Gebruiker

en: Log message
nl: Logbericht

en: State
nl: Status

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Color
nl: Kleur

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Red
nl: Rood

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Purple
nl: Paars

en: Webform
nl: Formulier

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Current state
nl: Huidige status

en: Previous state
nl: Vorige status

en: Workflow state
nl: Workflowstatus

en: Yellow
nl: Geel

en: Draft
nl: Concept

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: New state
nl: Nieuwe status

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Submitter
nl: Indiener

en: Submission
nl: Inzending

en: Webform Node
nl: Webform-node

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Webform node
nl: Webform-node

en: Change to
nl: Wijzigen in

en: View submission
nl: Inzending bekijken
