Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Color
nn: Farge

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Permissions
nn: Rettar
