Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
