Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
