Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: States
pl: Statusy

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Last modified date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: State
pl: Stan

en: Owner
pl: Właściciel

en: Color
pl: Kolor

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Red
pl: Czerwony

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Webform
pl: Formularz

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Current state
pl: Bieżący stan

en: Previous state
pl: Poprzedni stan

en: Workflow state
pl: Stan przepływu pracy

en: Yellow
pl: Żółty

en: Draft
pl: Szkic

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: New state
pl: Nowy stan

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Submitter
pl: Dodał(a)

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: The webform node this submission was generated from.
pl: Węzeł formularza, z którego to zgłoszenie zostało generowane.

en: Webform Node
pl: Węzeł formularza

en: Webform Submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Webform node
pl: Węzeł formularza

en: Change to
pl: Zmień na
