Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Color
ps: رنګ

en: Permissions
ps: اجازې
