Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
