Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: State
sk: Stav

en: Owner
sk: Vlastník

en: Color
sk: Farba

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Red
sk: Červená

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Current state
sk: Súčasný stav

en: Yellow
sk: Žltá

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Date changed
sk: Dátum zmenený
