Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Owner
sl: Lastnik

en: Color
sl: Barva

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Red
sl: Rdeča

en: Permissions
sl: Dovoljenja
