Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Color
sq: Ngjyra

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Blue
sq: Blu
