Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: User
sr: Корисник

en: State
sr: Статус

en: Color
sr: Боја

en: Draft
sr: Предлог
