Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Log message
ta: விபரசேகரிப்பு செய்தி

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Color
ta: நிறம்

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Date changed
ta: தேதி மாற்றப்பட்டது
