Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Color
te: రంగు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Blue
te: నీలం
