Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Color
ug: رەڭ

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Red
ug: قىزىل

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Amber
ug: كەھرىۋا
