Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Color
am: ቀለም

en: Permissions
am: ፈቃዶች
