Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Owner
be: Уладальнік

en: Color
be: Колер

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Workflow
be: Плын працы

en: Permissions
be: Правы

en: Webform
be: Анкета

en: Draft
be: Чарнавік

en: Date changed
be: Дата змененая
