Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར
