Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Color
br: Liv

en: Permissions
br: Aotreoù
