Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Last modified date
ca: Data d'última modificació

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: State
ca: Estat

en: Owner
ca: Propietari

en: Created date
ca: Data de creació

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Red
ca: Vermell

en: Permissions
ca: Permisos

en: Webform
ca: Formulari web

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Current state
ca: Estat actual

en: Previous state
ca: Estat previ

en: Yellow
ca: Groc

en: Draft
ca: Esborrany

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: New state
ca: Nou estat

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Submitter
ca: Remitent

en: Submission
ca: Enviament

en: Webform Node
ca: Node Webform

en: Webform Submission
ca: Enviament Webform

en: Webform node
ca: Node del webform

en: Change to
ca: Canvia a
