Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: States
fi: Tilat

en: User
fi: Käyttäjä

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: State
fi: Tila

en: Owner
fi: Omistaja

en: Color
fi: Väri

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Red
fi: Punainen

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Purple
fi: Violetti

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Current state
fi: Nykyinen tila

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Submitter
fi: Lähettäjä

en: Submission
fi: Lähetys

en: The webform node this submission was generated from.
fi: Webform-solmu, josta tämä vastaus luotiin.

en: Webform Node
fi: Webform-solmu

en: Webform Submission
fi: Webform-vastaus

en: Webform node
fi: Verkkolomake-solmu
