Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: States
gl: Estados

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: State
gl: Estado

en: Owner
gl: Propietario

en: Color
gl: Cor

en: Created date
gl: Data de creación

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Red
gl: Vermello

en: Permissions
gl: Permisos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Draft
gl: Borrador

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Submission
gl: Envío

en: state
gl: estado
