Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: States
he: מצבים

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: State
he: מצב

en: Owner
he: בעלים

en: Color
he: צבע

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Blue
he: כחול

en: Current state
he: המצב הנוכחי

en: Draft
he: טיוטה

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Submitter
he: השולח/ת
