Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: States
hu: Állapotok

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Log message
hu: Üzenet

en: State
hu: Állapot

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Color
hu: Szín

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: Red
hu: Vörös

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Purple
hu: Bíbor

en: Webform
hu: Űrlap

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: Previous state
hu: Előző állapot

en: Workflow state
hu: Munkafolyamat állapot

en: Yellow
hu: Sárga

en: Draft
hu: Vázlat

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Primary key
hu: Elsődleges kulcs

en: Serial number
hu: Sorozatszám

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Submitter
hu: Beküldő

en: Submission
hu: Beküldés

en: The webform node this submission was generated from.
hu: Az az űrlap, amelyről ezen adatokat beküldték.

en: Webform Node
hu: Űrlap típusú tartalom

en: Webform Submission
hu: Webform beküldések

en: Webform node
hu: Űrlap tartalom

en: Change to
hu: Változtatás erre
