Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Color
hy: Գույն

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Current state
hy: Կարգավիճակ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Change to
hy: Փոխել
