Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: States
is: Stöður

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: State
is: Fylki

en: Owner
is: Eigandi

en: Color
is: Litur

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Permissions
is: Réttindi

en: Blue
is: Blár

en: Previous state
is: Fyrri staða

en: Date changed
is: Dags breytt
