Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Log message
jv: Pesen log

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Color
jv: Kelir

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
