Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Color
lv: Krāsa

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Red
lv: Sarkans

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Webform
lv: Webforma

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis

en: Previous state
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: Submission
lv: Iesniegums

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums
