Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Node
mr: शाखा

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: State
mr: राज्य

en: Owner
mr: मालक

en: Color
mr: रंग
