Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Color
ne: रंग

en: Permissions
ne: अनुमति
