Webform Workflow (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: States
oc: Estats

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: State
oc: Estat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Yellow
oc: Jaune

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Date changed
oc: Data de modificacion
